KONST / Litografier / Färglitografi 11743351
nr 1174 3351
Färglitografi
Sture Nilsson, Hötorget. Signerad, daterad 1981, numrerad 40/300, motivet: 41x31
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 9 april 2018
kl 18:21:06
400 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr